צלצלו עכשיו: 03-915-8400

רשלנות רפואית לוגו
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

נזקי גוף

להאזנה:

תביעות בגין נזקי גוף מוגשות, על פי רוב על ידי עורך דין נזקי גוף, בגין תאונות שונות שיכולות להתרחש במצבים שונים בחיים, לרבות רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות בגין מפגעים בדרך ועוד. בחלק מהמקרים מדובר במצבים שחולפים, אולם במקרים רבים אחרים, התאונות מובילות לפגיעה כרונית שלא מאפשרת חזרה למצב בריאותי תקין.

הפגיעה יכולה להיות גופנית בלבד, אבל היא יכולה להיות גם נפשית, וכמובן – יש לא מעט מקרים שבהם הפגיעה היא גופנית ונפשית כאחד. במקרים אלה, בהם הנפגע לא מצליח לחזור לשגרת חיים תקינה,  הדבר היחיד שיכול לסייע בשיפור איכות החיים היא קבלת פיצוי כספי הולם, שבעזרתו אפשר יהיה לקבל את הטיפולים הנדרשים ולרכוש את התרופות שיכולות להקל.

עורך דין נזקי גוף
נזקי גוף – דוד פייל ושות'

מורכבות התיקים של עורכי דין בנושא נזקי גוף

תביעות בגין נזקי גוף הן מורכבות מאוד, שכן בהרבה מאוד מקרים קשה מאוד להוכיח את אשמתו של הצד הנתבע. הדבר נכון בכל אחד מהמצבים שבגינם מגישים תביעת נזקי גוף, ויש לו משנה תוקף כשמדובר במקרים של רשלנות רפואית. על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה בתביעה כזאת, רצוי להיעזר בעורך דין נזקי גוף בעל ידע רב בתחום, אשר יכול להיעזר בגורמים רפואיים מוסמכים. הסיוע של רופאים או של אנשים אחרים מתחום הרפואה יכול מאוד לסייע בתיאור הפגיעה ובהצגת הקשר בינה לבין התאונה שאירעה.

נזקי גוף
נזקי גוף

תהליך הגשת התביעה

כאשר אדם מגיש תביעה באמצעות עורך דין נזקי גוף, עליו להוכיח שהוא אכן נפגע. לשם כך עליו להגיש חוות דעת רפואית מטעם רופא מומחה, כשהיא חייבת לכלול התייחסות מפורטת לסוג הפגיעה, לחומרתה ולהשפעתה על חיי השגרה של הנתבע, לאחוזי הנכות (אם נקבעו כאלה) והדבר העיקרי – פירוט לגבי הקשר בין הפגיעה לנזק הגופני ו/או הנפשי שנגרם לתובע.

  • כאשר מדובר בתביעת רשלנות רפואית, יש להוכיח קשר סיבתי מובהק בין הטיפול (או חוסר הטיפול) הרפואי לבין מצבו של התובע. מקרה זה הוא המורכב מכולם, והוא דורש את טיפולו של עורך דין נזקי גוף בעל ניסיון בתחום.
  • כאשר מדובר בתביעת נזקי גוף שמוגשת בגין תאונת דרכים הוכחת הקשר הסיבתי בין הפגיעה לנזק קשה יותר מאשר במקרים של תביעות שמוגשות בגין סיבות אחרות, שכן כשמדובר בתאונת דרכים בית המשפט ממנה מומחים רפואיים מטעמו, והם אלה שצריכים לקבל את ההחלטה אם אכן קיים קשר או לאו.
  • במקרים אלה, עורכי דין נזקי גוף נדרשים לבצע עבודה יסודית באיסוף החומרים, על מנת שלמומחים הממונים מטעם בית המשפט תהיה תמונה מדויקת של נסיבות האירוע ושל השלכותיו על התובע.
  • אם מדובר בתביעה שמוגשת בגין נזק נפשי שנגרם לנפגע, יש להביא חוות דעת פסיכיאטרית הקושרת בין התאונה שאירעה ובין המצב הנפשי של התובע.
עורך דין נזקי גוף
עורך דין נזקי גוף – דוד פייל ושות
לסיכום – על מנת למקסם את הסיכוי להשגת פיצוי כספי מרבי שתואם את חומרת הפגיעה, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין העוסק בתחום זה, ואשר מלווה ביועצים רפואיים מוסמכים. חשוב לזכור, כי פנייה לעורך דין בתוך זמן קצר מרגע הפגיעה תסייע להוכחת הקשר בין התאונה לבין הנזק שנגרם לתובע, ולכן מומלץ לפנות אל עורך דין נזקי גוף במהירה.

דוד פייל ושות' משרד עורכי דין נזקי גוף

משרד עורכי הדין דוד פייל ושות' עוסק בהגשת תביעות ובייצוג לקוחות בנושא נזקי גוף (עוד בנושא עורכי דין נזקי גוף). המשרד עוסק בתחום מזה שנים רבות ועורכי הדין שלו ייצגו בהצלחה לקוחות רבים בנושא, פרטיים ועסקיים כאחד.

לתאום פגישת ייעוץ משפטי מקצועי,ללא התחייבות, על מנת להעריך את סיכויי ההצלחה בהגשת תביעה מסוג זה, הנכם מוזמנים ליצור קשר טלפוני או באמצעות האתר עם צוות המשרד אשר ישמח לעמוד לשירותכם.

לשיתוף לחצו:

על אף שאנו עושים מאמץ לפרסם תוכן עדכני ומדויק יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. בנוסף, יש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו עשוי להתעדכן ולהשתנות. העושה שימוש באמור, עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Array

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם