תביעות רשלנות רפואית הינן תביעות מורכבות המצריכות ליווי וייעוץ מקצועי של עורך דין רשלנות רפואית.

משרד עורכי דין העוסק ברשלנות רפואית, יכול לסייע לך בבדיקת מעמדך המשפטי ואיסוף חומר לצורך הערכת סיכוייך – לפני הגשת תביעה. אכן, בראשית הדרך רצוי וכדאי לפנות לעורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ודיני נזיקין.

אין כל איסור בחוק על עורך דין אשר התמחה בתחום אחד (כגון דיני מסים, דיני חברות או משפט פלילי), לקחת על עצמו ייצוג תובעים/נתבעים בתחום בו מומחיותו איננה גדולה ובכך לפגוע בסיכויי התביעה (שעניינה נזקי גוף או רכוש). נסיון מעשי ומומחיות רבת שנים יכולים להגדיל בוודאות את סיכויי התביעה שלכם.

עורך דין רשלנות רפואית – כיצד בוחרים?

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום – צרו עמנו קשר.

כיצד מבררים אודות נסיונו ומומחיותו של עורך דין לענייני רשלנות רפואית? המחשב והאינטרנט הינם הכלים הטובים ביותר לכך. חיפוש מהיר וקל בגוגל, למשל, את שמו של עורך הדין, יפרוס בפניכם האם עורך הדין פרסם מאמרים בתחום הרשלנות הרפואית, האם קיימים פסקי דין בהם נחל הצלחה כמו גם כתבות הנושאות את שמו במדורים המקצועיים השונים.

עורך דין המתמחה בדיני נזיקין וברשלנות רפואית בפרט, יידע להעריך מראש את סיכויי התביעה שלכם. אם הסיכויים אינם טובים הוא יידע אותכם מראש בהשלכות הכרוכות בהחלטה להמשיך בהליך, ואתם תחליטו בעצמכם האם הינכם מעוניינים להמשיך ולהשקיע זמן בתביעה. במשרדנו מתמחים עורכי הדין לאורך שנים בתביעות של תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות מול קופת חולים ומול המוסד לביטוח לאומי.

עורך דין רשלנות רפואית – שכר טירחה

עורכי דין העוסקים בתביעות רשלנות רפואית, להבדיל משכר טרחה של עורכי דין בתחומים אחרים, מקבלים שכרם בד”כ באחוז מהפיצוי המתקבל בפשרה או בפס”ד. בד”כ אחוזים אלו נעים בין 20%-30% פלוס מע”מ מסכום הפיצוי הכולל.

תוכלו להיפגש עם עורכי הדין לפגישת יעוץ משפטי ראשוני ללא תשלום במשרדינו. מומלץ להביא לפגישה את כל המסמכים הקיימים הקשורים בטיפול הרפואי הרשלני לרבות: בדיקות, סיכומי מחלה, המלצות וחוות דעת וכו’.

עורך דין רשלנות רפואית בהיריון או בכל דבר אחר – ההליך

בנוסף, יש לזכור, הליך תביעה ברשלנות רפואית איננו קל ופשוט. תהליך בירור תביעת רשלנות רפואית מתחיל באיסוף החומר הרפואי של הניזוק מכל מקום בו הוא טופל בעבר (מרכזים רפואיים שונים ובתי חולים, קופות חולים, רופאים פרטיים, מכוני בדיקות רפואיות, מעבדות וכו’).

בשלב השני עורך הדין עובר על המסמכים הרלוונטיים על-מנת לאתר את נקודת הזמן של הרשלנות הרפואית ואת מהותה. בשלב האחרון מבקש עורך הדין חוות דעת מומחה בתחום (רופא בד”כ) על-מנת לקבוע באופן סופי האם רשלנות רפואית אכן התרחשה.

לבסוף, אם לדעתכם נפגעתם מרשלנות רפואית, אל תתעכבו ופנו מיד לייעוץ ראשוני של עורך דין רשלנות רפואית.

עורך דין רשלנות רפואית
Sending
User Rating 0 (0 votes)