צלצלו עכשיו :

תפריט
תפריט

תאונת דרכים בחוץ לארץ

לקבלת ייעוץ משפטי השאירו פרטים עכשיו!

תאונת דרכים בחוץ לארץ

תאונת דרכים בחוץ לארץ: רבים מאיתנו נוסעים לחופשה בחו"ל ורובנו רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל. קיים הצע גדול מאד של חברות המשווקות ביטוחים מסוג זה. החל מחברות ביטוח, חברת אשראי וקופת החולים בה הוא מבוטח. חברות אלו לא כוללות בפוליסות שלהן הוצאות בריאותיות של מבוטחים בשל תאונת דרכים בחו"ל .

למרבה צערם נודע להם כי הם אינם מבוטחים רק כאשר הם חוזרים לארץ ומעוניינים בהחזר הוצאות רפואיות או כאשר בבית החולים בחו"ל הם נדרשים להפקיד התחייבות כספית.

אז מה עושים במקרה של תאונות דרכים בחו"ל?

ישראלי שנפגע בתאונת דרכים בחו"ל עלול להימצא בבעיה קשה, ברוב המקרים אין סיכוי לקבל את ההוצאות הכרוכות בטיפול שיקום וסיעוד בעקבות התאונה מאף גורם בישראל או בחו"ל. ביטוח הנסיעות אינו ממן את רוב ההוצאות וקרבנות תאונות הדרכים נותרים עם הוצאות גדולות ללא כיסוי ביטוחי.

ביטוח החובה הוא ביטוח אשר קיים כמעט רק בישראל ושהנפגעים בתאונת דרכים בחו"ל, הסובלים מנזקי גוף לרבות נכות, אינם זכאים לרוב לפיצוי אוטומטי.

ביטוח נסיעות לחו"ל ממן אך ורק את ההוצאות בגין אירוע בריאותי שארע להם בחו"ל. כל שאר ההוצאות כגון: המשך טיפול בארץ, נזקים עתידיים במידה ויהיו, כולל אבדן כושר עבודה, הם יאלצו לממן מכיסם.

נסיעה בטוחה, צאו לשלום ושובו לשלום, בבריאות טובה.

לכל מצב אחר, חס וחלילה, אנחנו פה, בשבילכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם