צלצלו עכשיו: 03-915-8400

חיפוש
רשלנות רפואית לוגו
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

איך לבחור עו"ד רשלנות רפואית?

להאזנה:

תביעות מוגשות לבתי המשפט על ידי מי שחושב שנעשתה לו עוולה בתחום מסוים כך שהתובע נמצא תמיד במצב הכי רגיש שלו, כקרבן. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתביעה בגין רשלנות רפואית.להאזנה:

כשאנחנו ניגשים לעורך דין שאמור לטפל במקרה שלנו אנחנו מחפשים את איש המקצוע שמבין בתחום הרשלנות הרפואית על כל דקויותיה והסתעפויותיה. מדובר בתביעה סבוכה ומורכבת נגד ממסד רפואי חזק שיש בו אחוות בעלי מקצוע ויש לחלץ מסמכים רפואיים, עדויות ועוד תיעוד בכל דרך אפשרית כדי לחזק את טענת התובע על העוול שנגרם לו ועל הנזק הקשה שממנו הוא סובל. כלומר, נחוץ לכם עורך דין שיש לו אמפתיה גדולה לסבל ולמצב הרגשי המורכב שבו אתם נתונים, אבל גם יודע כיצד להילחם ואיך לעשות זאת כדי להשיג לכם את מקסימום ההכרה והפיצויים שייחלתם להם.

איך לבחור עו''ד רשלנות רפואית
איך לבחור עו"ד רשלנות רפואית

מה האיכויות שצריך עו"ד רשלנות רפואית?

מלבד היכולת שלו להבין את המצוקה שלכם, על עורך הדין להכיר את הממסד הרפואי ואת הבירוקרטיה שמיוחדת לו, כמו גם את לשון החוק בתחום זה. אבל יותר מכך, עליו להעזר ביועצים רפואיים מומחים כך שיוכל להבין לעומק את ההליך הרפואי ואת כל מה שקשור במצב הרפואי של המחלה או הבעיה שממנה סבלתם. כך יידע בדיוק היכן הייתה הבעיה ומה עשו הרופאים שלא היו אמורים לעשות או להפך, מה היו צריכים לעשות ולא עשו שגרם למצב זה. כך גם יידע לייעץ לכם אם יש לכם סיכוי לנצח בבית המשפט ולדרישה שלכם לקבל פיצויים על כך. זה חשוב במיוחד כשמעמידים מטופל מול מטפל ובית המשפט נוטה להאזין לאנשי מקצוע מומחים שיודעים מן הסתם יותר מאשר המטופל מה יש לעשות במקרה כזה.

זמינות, שקדנות ועבודה יסודית

כדי להגיש תביעת רשלנות רפואית יש לאסוף מסמכים, לתחקר עדים ולאסוף חוות דעת רפואיות מוצקות ומבוססות שבית המשפט יראה בהן אמינות. כל מה שייאסף במהלך הכנת התיק חייב לעמוד במבחן כאשר תגיעו לידי כך בבית המשפט. רק עורך דין מנוסה שכבר עסק בנושאים אלה ויודע בדיוק אילו מסמכים ותיעוד לאסוף כדי לבסס ראיות בתיק זה יוכל לנצח בשבילכם במשפט. כך שמומלץ לבחון את מהלך עבודת המשרד שמייצג אתכם כדי לוודא שכל העבודה המקצועית הנדרשת נעשתה למענכם. אינכם רוצים להגיע למשפט עצמו ולהפסיד בגלל עבודה רשלנית שאינה מבוססת דיה. כמו כן, אתם צריכים עורך דין אנושי ואמפטי שאפשר לדבר אתו. נגישות וזמינות צוות משרד עורכי הדין לכם חיונית כדי שתרגישו שאתם נמצאים בתמונה כל הזמן ומקבלים דיווחים כמתחייב.

אולי יעניין אתכם לקרוא באותו עניין על – רשלנות רפואית בהריון.

עו"ד דוד פייל בפייסבוק | ביוטיוב | באינסטגרם | מייל: moked@df-law.co.il

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם