צלצלו עכשיו: 03-915-8400

חיפוש
משרד עו"ד פייל ושות
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה

להאזנה:

 

ניתוח עמוד שדרה הוא הליך רפואי מורכב המשמש לטיפול במגוון רחב של בעיות כגון פריצת דיסק, היצרות תעלת עמוד השדרה ועקמת. ניתוחים אלו כוללים פרוצדורות מורכבות ועדינות הדורשות מהמנתח רמה גבוהה של מיומנות וניסיון. למרבה הצער, רשלנות רפואית בניתוחי עמוד השדרה אינה נדירה, והיא עלולה לגרום לפגיעות קשות ומשנות חיים עבור המטופלים.

 

על רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה וביטוייה הנפוצים

רשלנות רפואית מתרחשת כאשר איש מקצוע בתחום הבריאות, כגון מנתח, אינו מצליח לספק את רמת הטיפול המצופה ממנו. זה יכול לקרות בדרכים רבות במהלך ניתוחים בעמוד השדרה, כולל אבחנה שגויה, טעויות ניתוחיות או רשלנות בהכנת מטופלים לניתוח או במעקב אחרי מצבם לאחריו.

עם הסוגים הנפוצים ביותר של מקרי רשלנות רפואית בניתוחי עמוד השדרה ניתן למנות:

  • אבחון שגוי: אבחון שגוי מתרחש כאשר מנתח לא מצליח לאבחן נכון את הליקוי הבסיסי שגורם לכאב בעמוד השדרה של המטופל. הדבר עלול להוביל לניתוח מיותר או טיפול שגוי, שעלול לגרום לנזק נוסף למטופל.
  • טעויות כירורגיות: שגיאות ניתוחיות יכולות להתרחש כאשר מנתח עושה טעות במהלך ההליך הניתוחי, כגון ניתוח בחלק הלא נכון של עמוד השדרה או פגיעה בעצבים או מבנים חיוניים אחרים. שגיאות אלו עלולות לגרום לסיבוכים חמורים, כולל שיתוק או אובדן תחושה.
  • טיפול לא הולם לאחר הניתוח: טיפול לא הולם לאחר הניתוח יכול להיות גם סוג של רשלנות רפואית. זה יכול לכלול אי מעקב אחר מצבו של המטופל, אי רישום תרופות מתאימות, או אי זיהוי וטיפול בסיבוכים המתעוררים לאחר הניתוח.
  • אי קבלת הסכמה מדעת מהמטופל: רשלנות בהיבט זה מתרחשת כאשר המנתח לא דואג מראש להשגת הסכמה מדעת מהמנותח, מה שמתבטא באי מתן הסבר הולם למטופל אודות הסיכונים והסיכויים הגלומים בהליך הניתוחי, אי וידוא הבנה מצד המטופל לגבי אופי ההליך המוצע ופוטנציאל הסיבוכים האפשריים שהוא טומן בחובו ואי הצגת החלופות לניתוח בפני הפציינט.

 

רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה
רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה

 

אם אתם מאמינים שאתם או אדם אהוב נפלתם קורבן לרשלנות רפואית במהלך ניתוח עמוד שדרה, חשוב לפנות לייעוץ משפטי מעורך דין מנוסה בתיקי רשלנות רפואית דומים.

 

מתי כדאי לשקול את הגשתה של תביעת רשלנות רפואית בניתוח עמוד שדרה?

יש מקום לשקול את הגשתה של תביעת רשלנות רפואית עקב מחדל רפואי שהתרחש בניתוח עמוד שדרה, אם המנותח או מי מקרוביו, סבורים כי גורם מקצועי בתחום הבריאות, כגון המנתח, לא סיפק את רמת הטיפול המצופה ממנו במהלך ההליך הניתוחי שלהם, לקראתו או בעקבותיו, וכתוצאה מכך, המנותח סבל מפגיעות או סיבוכים.

 

4 עילות נפוצות להגשת תביעות רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה

בין המצבים שבהם נהוג לשקול לחיוב את הגשתה של תביעה משפטית בגין רשלנות רפואית, ישנם:

  1. רשלנות באבחון הצורך בניתוח עמוד שדרה – אבחון שגוי או אי אבחון נכון של מצב עמוד השדרה של מטופל.
  2. רשלנות במהלך ניתוח עמוד שדרה – שגיאות ניתוחיות, כגון ניתוח בחלק הלא נכון של עמוד השדרה או פגיעה בעצבים או מבנים חיוניים אחרים במהלך הניתוח.
  3. רשלנות במעקב אחר המנותח – טיפול לא הולם לאחר הניתוח, הכולל אי ​​מעקב אחר מצב החולה, רישום תרופות לא מתאימות, ו/או אי זיהוי ואי טיפול בסיבוכים המתעוררים לאחר הניתוח.
  4. רשלנות רפואית באי קבלת הסכמה מדעת מהמנותח – אי הסבר הולם אודות הסיכונים והיתרונות של ההליך, לצד אי הצגת החלופות לפרוצדורה הניתוחית.

 

עורך דין נזיקין מוסמך יכול לעזור לכם להבין האם באמת יש בסיס להגשת תביעת פיצויים במקרה שלכם, ולברר מהן הזכויות והאפשרויות המשפטיות שלכם. בנוסף עו"ד רשלנות רפואית יוכל גם לסייע לכם להגיש את התביעה במידה וקיימת עילה מוצקה לכך ולפעול להשגת פיצוי כספי הולם עבור הפגיעות שלכם.

 

רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה בשל חריגה מסטנדרט הטיפול המקובל

לרשלנות רפואית בניתוחי עמוד השדרה עלולות להיות השלכות הרסניות עבור המטופלים. על מנתחים מוטלת החובה להעניק רמה גבוהה של טיפול למטופליהם, וכאשר אינם עושים זאת, יש להשית עליהם אחריות על מעשיהם. אם אתם מאמינים שאתם או אדם אהוב, נפגעתם בשל רשלנות רפואית במהלך ניתוח בעמוד השדרה, אל תהססו לפנות לייעוץ משפטי ולחתור לעשיית צדק.

 

עם מי ניתן להתייעץ על מנת להעריך את הכדאיות להגשת תביעת רשלנות רפואית?

כדי לקבוע אם יש לכם "קייס" להגשת תביעת רשלנות רפואית, חיוני להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית מנוסה. עורכי דין לענייני רשלנות רפואית יכולים לעזור לאנשים הפונים אליהם, לבחון בעין מקצועית את השתלשלות האירועים במקרה שלהם, לעיין ברשומות הרפואיות שלהם, ולייעץ להם לגבי האפשרויות המשפטיות הפתוחות בפניהם.

לעניין זה, חשוב לדעת כי תביעת רשלנות רפואית מוצלחת יכולה להעניק פיצוי לתובע על ההוצאות הרפואיות שלו בעקבות נזקי הניתוח, בגין הפסדי שכר, וכן בשל כאב וסבל ונזקים נוספים שנגרמו לו עקב הרשלנות בניתוח עמוד השדרה.

 

לסיכום: מאמינים שנפגעתם מרשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה? יש מה לעשות!

חושדים כי נפגעתם בעקבות רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה? בין אם נפגעתם מרשלנות שהתבטאה באי אבחון או אבחון באיחור של בעיית עמוד השדרה שלכם, אשר גרמה לצורך בניתוח הגב, ובין שהמחדל הרפואי שממנו נפגעתם בא לידי ביטוי בתור רשלנות בטיפול שקיבלתם לקראת הניתוח, בניתוח עצמו או בשלב ההחלמה ממנו – חשוב שתדעו שאינכם חייבים להתמודד עם ההשלכות לבדכם.

היה ואתם סבורים כי הפגיעה בבריאותכם קרתה בעקבות מחדל רפואי הקשור לניתוח עמוד השדרה שלכם, דעו כי ייעוץ משפטי מטעם עורך דין טוב לענייני רשלנות רפואית, היא המפתח למיצוי זכויותיכם הרפואיות וקבלת פיצוי משמעותי בגין נזקיכם.

עו"ד דוד פייל הוא עורך דין לענייני רשלנות רפואית בעל יותר מעשרים שנות ניסיון והצלחות רבות מספור בתיקי רשלנות רפואית בניתוחי גב ועמוד שדרה. במהלך שנות פעילותו הרבות בתחום הנזיקין, משרד עו"ד דוד פייל זכה להעניק סיוע משפטי מקצועי לנפגעי רשלנות רפואית רבים, בהגשת תביעות נזיקין לצורך השגת פיצוי כספי בסכומים מכובדים מאוד.

צוות משרדנו ישמח לסייע גם לכם בבחינת פרטי המקרה שלכם בעין מקצועית על מנת להעריך את הכדאיות של הגשת תביעת פיצויים נגד הגורמים האחראיים. הרופאים המומחים המובילים שעמם משרדנו עובד בשיתוף פעולה, לצד עורכי הדין ממשרדנו, ישמחו מאוד לפעול למענכם, על מנת לאפשר לכם מימוש מיטבי של הזכויות שלכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר כעת ולתאם שיחת ייעוץ ראשונית ודיסקרטית, ללא עלות וללא צורך בהתחייבות מצידכם, במטרה להעריך את היתכנותה של הגשת תביעת רשלנות רפואית בשל פגיעתכם ולאמוד את היקף הפיצויים שתוכלו לקבל במסגרת זו.

מעוניינים לתאם שיחת ייעוץ אישית עם עורך דין דוד פייל לגבי רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה? פנו למשרדנו עוד היום דרך האתר או בשיחת טלפון: 03-915-8463.

רשלנות רפואית בניתוחי עמוד שדרה מתרחשת כאשר איש מקצוע בתחום הבריאות, כמו מנתח, אינו מצליח לספק את רמת הטיפול המצופה ממנו. זה יכול לכלול אבחון שגוי, טעויות ניתוחיות, טיפול לא הולם לאחר הניתוח וכן הלאה.

סוגים נפוצים של טעויות ניתוחיות בניתוחי עמוד השדרה יכולים לכלול ניתוח בחלק הלא נכון של עמוד השדרה, פגיעה בעצבים או מבנים חיוניים אחרים, או אי ייצוב הולם של עמוד השדרה.

לרשלנות רפואית בניתוחי עמוד השדרה עלולות להיות השלכות קשות ומשנות חיים עבור החולים, לרבות שיתוק, אובדן תחושה, כאב כרוני וסיבוכים נוספים.

אדם שסבור שנפל קורבן לרשלנות רפואית בניתוח עמוד שדרה, מוטב שיפנה בהקדם לייעוץ משפטי מעורך דין רשלנות רפואית מנוסה. עורך דין מסוג זה יכול לעזור לנפגע להבין את הזכויות והאפשרויות המשפטיות שלו ולסייע לו בבחינת ההיתכנות להגשת תביעת פיצויים בגין נזקיו. לטובת העניין, חשוב לתעד כל ראיה הקשורה לרשלנות, לרבות תיעוד רפואי הקשור בניתוח ועדויות מעדי ראייה רלוונטיים.

לשיתוף לחצו:

על אף שאנו עושים מאמץ לפרסם תוכן עדכני ומדויק יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. בנוסף, יש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו עשוי להתעדכן ולהשתנות. העושה שימוש באמור, עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם