עורך דין תאונות עבודה

מתי נצטרך עורך דין לתאונות עבודה?

תאונות עבודה מוגדרות כתאונה שהתרחשה תוך כדי עבודתו של הנפגע או במסגרת פעולה שביצע לטובת עבודתו, לרבות תאונות שמתרחשות בדרך אל מקום העבודה וממנו. גם כשמדובר באדם שעובד כעצמאי, תאונה שמתרחשת בזמן עבודתו או בגינה – תיחשב לתאונת עבודה. אבל, לא כל מקרה של פגיעה במהלך העבודה ייחשב על ידי בית המשפט כתאונת עבודה.

למעשה, רק מקרה שבו ניתן להוכיח קשר סיבתי ברור בין הפגיעה לבין השהות במקום העבודה או בדרך אליו, ייחשב על ידי בית המשפט כתאונת עבודה שהתובע זכאי לקבל פיצוי בגינה מהמוסד לביטוח לאומי, מחברת הביטוח של המעביד, מחברת ביטוח החיים של התובע ו/או מכל גורם אחר.

לכן, גם אם אתם בטוחים שפגיעה שאירעה לכם אכן נחשבת לתאונת עבודה, מאוד לא מומלץ להגיש את התביעה ללא התייעצות עם עורך דין לתאונות עבודה, כי יכול מאוד להיות שמדובר בתביעה שמראש אין לה סיכוי להצלחה.

עורך דין לתאונות עבודה

חשיבותם של עורכי דין לתאונות עבודה

לכאורה, כל מקרה שבו נגרמה לכם פגיעה במהלך זמן העבודה או בדרך אל מקום העבודה וממנו, היא תאונת עבודה שאפשר להגיש בגינה תביעה. בפועל, רק תביעה שמצליחה להוכיח מעבר לכל ספק שהפגיעה נגרמה כתוצאה ישירה מתאונה שאירעה בזמן העבודה או בגינה, היא תביעה שצפויה להצלחה. על מנת להצליח להוכיח את הקשר בין הסיבה לתוצאה ועל מנת למקסם את הפיצוי שתקבלו אם התביעה אכן תקבל בבית המשפט, כדאי מאוד להתייעץ עם עורכי דין תאונות עבודה.

דוגמאות לתאונות עבודה

לפניכם מספר דוגמאות לתאונות עבודה שיכולות בהחלט להיות מוגדרות ככאלה על ידי עורך דין לתאונות עבודה ועל ידי בית המשפט:

  • ארגז שנופל על ראשו של מחסנאי בזמן סידור הארגזים במחסן וגורם לפגיעה מוחית.
  • מכונה שגורמת לקטיעת יד של אדם.
  • תאונת דרכים שאירעה בדרך לעבודה וגרמה לפגיעה בכושר ההשתכרות של הנפגע.
  • כל מקרה אחר שבו נגרמה פגיעה כרונית לנפגע, במהלך זמן העבודה, בדרך אל מקום העבודה או בגין העבודה.

לחצו לקבלת מידע על עורך דין נזקי גוף 

עורכי דין תאונות עבודה

תהליך הגשת התביעה

תהליך הגשת תביעה בגין תאונות עבודה אינו דבר של מה בכך, שהרי הצלחת התביעה תלויה בקיומם של מסמכים ושל הוכחות חד משמעיות הן לגבי היארעות התאונה במסגרת זמן העבודה והן לגבי הקשר בין התאונה לפגיעה שנגרמה לתובע. ברשותם של עורכי דין תאונות עבודה כל הידע הנדרש, והם יכולים לספק לכם הכוונה מדויקת לגבי המסמכים הנדרשים והוכחות נוספות שיוכלו לעזור בהוכחת טענתכם.

דוד פייל ושות’ משרד עורכי דין לתאונות עבודה

משרד עורכי דין דוד פייל ושות’ עוסק בתחום של הגשת תביעות בגין תאונות עבודה. עורכי הדין של המשרד יספקו לכם הכוונה מדויקת לגבי המסמכים שיש להמציא, ואשר יוכלו להוכיח כי התאונה אכן נגרמה במסגרת שעות העבודה וכי יש קשר ישיר בינה לבין הפגיעה שנגרמה. כמו כן יספקו לכם עורכי הדין ייעוץ משפטי מקצועי ,מלווה בחוות דעת רפואיות,בנוגע להגשת התביעה, ויעמדו לרשותכם לאורך כל הדרך.המשרד עובד על בסיס הצלחה.

תאום פגישת ייעוץ עם עורך דין לתאונות עבודה ללא התחייבות, בנושא תביעה בגין תאונות עבודה
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך הטופס באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

עורך דין לתאונות עבודה
Sending
User Rating 5 (1 vote)