לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

רשלנות רפואית במחלות לב

תביעת רשלנות רפואית במקרים של חוסר אבחון או אבחון מאוחר של מחלות לב מתרחשת, לצערנו, במידה רבה מדי. רופא משפחה מחויב לשלוח כל מטופל לבדיקות דם שגרתיות לפחות פעם בשנה.

רשלנות רפואית במהלך טיפולים במחלות לב

במידה ולמטופל יש היסטוריה משפחתית של מחלות לב, באחריות רופא המשפחה לשלוח אותו לבדיקות נוספות, ביניהן א.ק.ג. מטופל אשר חשוף לגורמי סיכון כגון: תורשה, עישון, השמנה, לחץ דם גבוה, מעל גיל 40, חייב לבצע בדיקות דם ובדיקות א.ק.ג תקופתיות על-מנת למנוע או לאבחן מחלות לב.

רופא משפחה אשר מתרשל בעבודתו ונמנע מלשלוח את המטופל לבדיקות עלול להסתכן בכך שהמטופל ייפתח מחלות לב העלולות להיות הרסניות לגופו ולגרום לו לנזקים בלתי הפיכים ואף למוות.

אם הנכם חשים שאבחון מחלת הלב שלכם נעשתה שלא במועד הראוי או בעקבות טיפול לקוי של הרופא, כדאי לבדוק זאת לעומק.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינם עם עורכי דין מומחים בתחום הרפואי משפטי, המלווים ברופאים בכירים.יחדיו נחליט אם ישנה עילה לתביעה בגין רשלנות רפואית ובמידה וכן, נדאג לסייע בידכם לקבל את מירב הפיצויים המגיעים לכם.

התקף לב

בהרבה מאד מהמקרים האדם אינו מקשר בין התחושות אותן הוא מרגיש ובין התקף לב. הצוות הרפואי הראשון בו הוא נפגש טועה גם הוא באבחון הראשוני. במקרה של טעות גם איחור במתן טיפול יכול לגרום לנזק חמור ואף למוות.

לכן יש לראות כאן התרשלות מאחר וכל צוות רפואי כל שהוא חייב לערוך בדיקות מתאימות כדי לשלול או לאמת את האבחנה. ישנן שתי בדיקות עיקריות שכל צוות רפואי יכול לערוך כמו א.ק.ג. – פעולה הבודקת באם קיימים שינויים בקצב הלב, ובדיקת דם הבודקת את רמת

האנזימים בדם.

ניתוח לב

כל רופא העוסק בניתוחים חייב לנקוט בכל אמצעי הזהירות אותם מצופים ומצווים הרופאים לשמור. בגלל מורכבותם והסיכונים הרבים של ניתוחי הלב – יש להקפיד הקפדה יתרה. פרט לכך יש לקבל מידע עדכני על מצבו הקליני של החולה לפני ביצע הניתוח, לערוך בדיקות מקיפות אשר נחוצות למהלך תקין של הניתוח וזאת כדי להימנע מטעויות.

בתום הניתוח קיים צורך במעקב צמוד על-מנת לטפל מיידית במידה ומצבו של החולה מתדרדר. אי מילוי אחר תנאים אלה יכול להחשב כרשלנות רפואית.

למידע נוסף וקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום.

Array

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם