לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

עורך דין נזקי גוף

נזקי גוף – מה זה אומר?

פעמים רבות הנזק הוא בלתי הפיך ולא ניתן לחזור למצב בריאותי תקין. לכן, במקרים כאלו הדרך היחידה לנסות ולהקל על נזק, הסבל והכאב היא בפיצוי כספי.

תחום נזקי הגוף הינו תחום מורכב ורחב היקף, ומתייחס לשאלות משפטיות בתחומים הבאים: תאונות דרכים, רשלנות רפואית, נזקים לגוף בעקבות תאונת עבודה ועוד.

תביעות נזקי גוף הן תביעות מורכבות מאוד.

על מנת לקבל את הפיצוי ההולם בתביעות אלו, עורך דין נזקי גוף צריך להיות בעל ניסיון רב ובעל היכרות רבה עם התחום המשפטי והרפואי באחד.

כיצד נבחרת עורכי דין נזקי גוף יכולים לסייע לכם?

תביעות נזקי הגוף כוללות משפט ורפואה. לכן, לעורכי הדין אשר מלווים בייעוץ רפואי (עורכי דין נזקי גוף) שוטף וצמוד זוכים ליתרון על פני חבריהם למקצוע, שאינם זמינים למונחים רפואיים ולידע מעולם הרפואה.

בתביעות נזקי גוף ישנה דרישה על הנתבע להוכיח את פגיעתו, הדבר נעשה על ידי חוות דעת רפואית של מומחה בתחום. חוות דעת רפואית הינה בעלת משמעות רבה אשר יכולה להשפיע רבות על תוצאות התביעה. חוות הדעת הרפואית צריכה להתייחס לאופי הפגיעה, חומרתה, אחוזי נכות ( במידה ואכן יש) , והקשר הסיבתי בין עילת התביעה לנזק הגופני, נפשי.

בשונה משאר תביעות נזקי גוף, אשר הנתבע נדרש להביא חוות דעת רפואית מטעמו, בתביעות שנגרמו בגין תאונות דרכים , בית המשפט ממנה מומחים מטעמו לבדיקת התובע ושיור הנזק.

במקרים כאלה על עורכי דין נזקי גוף משמעות רבה באיסוף והכנת החומר הרפואי הרלוונטי, שכן עבודה טובה ויסודית תסייע לרופא הממונה לקבל תמונה מלאה על המצב הרפואי ולקבוע שיעור פיצוי הולם לנפגע.

בית המשפט נסמך לעיתים במוסד לביטוח לאומי בקביעת נכותו של התובע כאשר מדובר בתביעות של תאונות דרכים אשר נגרמו במהלך עבודתו.

יש לזכור כי נזק גוף כולל בהגדרתו נזק נפשי ונזק גופני. לכן לעיתים על מנת להוכיח גם נזקים פסיכיאטריים ונפשיים נשתמש בחוות דעת מתאימה.

רשלנות רפואית הינה אחד התחומים המורכבים והמסובכים בתחום נזקי גוף. בתביעות של רשלנות רפואית ישנה דרישה הן לעניין הנזק אשר נגרם לתובע והן לעניין סבירות ואיכות הטיפול הרפואי שגרם לנזק הגוף.

נראה כי אכן על מנת להשיג פיצוי כספי הולם ומקסימאלי יש לפנות עורך דין נזקי גוף אשר בעל כישורים מקצועיים מתאימים ואשר מלווה בייעוץ רפואי שוטף, בכל מקרה של תאונה, חבלה, חשש לרשלנות רפואית, מוות שלא כדרך הטבע על מנת שיטפל ויאמוד את סיכויי התביעה.

חשוב לזכור שלמועד הפניה אל עורכי דין נזקי גוף ומועד תחילת הטיפול בתיק יש משמעות ולעיתים סוגיה זו יכולה להכריע את תוצאות התביעה, לכן מומלץ לפנות לייעוץ וטיפול עורך דין נזקי גוף בהקדם.

Array

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם