צלצלו עכשיו: 03-915-8400

Search
משרד עו"ד פייל ושות
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

תאונות דרכים

עורך דין לתאונות עבודה
עורך דין תאונות עבודה – דוד פייל ושות'

תביעות ביטוח עקב תאונות דרכים

חברות הביטוח יעשו את כל המאמצים האפשריים על מנת לא לשלם סכומי פיצויים ואם בכל זאת אז להקטין ככל האפשר את סכום הפיצוי.

תאונות דרכים הפכו להיות אחד מגורמי התמותה המרכזיים בישראל.

משטרת ישראל והמדינה ככלל פועלת כמיטב יכולתן על מנת למנוע תופעה זו אך כמובן שלא ניתן למנוע אותה לחלוטין. לכן לפחות יש לפעול בצורה מקצועית להשגת הפיצוי הכספי המגיע לנפגע כתוצאה מהתאונה.

חברות הביטוח יעשו את כל המאמצים האפשריים על מנת לא לשלם סכומי פיצויים ואם בכל זאת אז להקטין ככל האפשר את סכום הפיצוי, רק ניהול מקצועי ומיומן של המקרה, על ידי צוות עורכי דין רשלנות רפואית מלווה בייעוץ רפואי שוטף יבטיחו כי אכן הנפגע יקבל את אשר מגיע לו.

תאונות דרכים
תאונות דרכים

על אף שבישראל הוקמה זה מכבר רשות לאומית המטפלת בתחום בטיחות בדרכים, מספרן של תאונות דרכים קטלניות לא נמצא בירידה וזאת על אף מאמץ רחב היקף לפעול בקרב הציבור להגברת המודעות בנושא חשוב זה.

 

על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, כמיליון בני אדם נהרגים מדי שנה בתאונות דרכים ברחבי כל העולם. מדי שנה נפגעים בישראל 30 אלף איש ויותר בתאונות דרכים. למעלה מ-350 איש נהרגים בהן.

ניתן להבחין בין מספר סוגי תאונות, תאונות בין כלי רכב להולך רגל או בעל חיים, בהן הולך הרגל ייפגע בדרך כלל בצורה קשה יותר. תאונות אלה לא קורות תמיד באשמת הנהג ולרוב הן מתרחשות בסביבה עירונית. תאונות בין כלי רכב לעצם נייח, בהן קל לבחון את מידת אחריותו של הנהג לתאונה ותאונות בין שני כלי רכב והן לרוב התאונות הקטלניות ביותר.

יעוץ משפטי מקצועי מלווה בייעוץ רפואי צמוד לנפגעי תאונות דרכים יספק מידע הולם בענייני תביעות ביטוח תאונות דרכים, פיצויים ואודות מידת האחריות של הגורמים השונים.

לשיתוף לחצו:

על אף שאנו עושים מאמץ לפרסם תוכן עדכני ומדויק יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. בנוסף, יש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו עשוי להתעדכן ולהשתנות. העושה שימוש באמור, עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Array

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם