לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי – מי צריך אחד ומדוע?

אם בעקבות תאונה, מחלה קשה, נכות וכדומה, יש בכוונתך לתבוע את המוסד לביטוח הלאומי, רצוי שתבין את מהות התביעה נגד מוסד בגודל סדר כזה. בתחום תביעות ביטוח לאומי תידרש להמציא מסמכים רפואיים שונים לפי קריטריונים נוקשים, חוות דעת מומחים, תלושי שכר, לרוב אף תעמוד בפני ועדה מטעמם ועוד דרישות נוספות ובירוקרטיית טפסים.

כל הדרישות המוקדמות הללו מצריכות הדרכה וייעוץ מעורך דין מומחה בתחום הרפואי משפטי, שהינו בעל ניסיון וותק רב שנים בתביעות נגד ביטוח לאומי. עורך דין בעל ידע יכוון, ידריך ויקצר עבורך תהליכים ארוכים, מתוך ידיעה והכרות טובה של המערכת.

אנו מזמינים אותך לשיחת ייעוץ חינם במשרדנו עם עורכי דין מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב בתביעות אל מול המוסד לביטוח לאומי. יחדיו נעריך את סיכויי תביעתך וכן צוות רופאינו הותיק ידע להעריך נכונה את מצבך הרפואי. פנה עוד היום למשרדינו ואנו נדאג להשיג עבורך את התוצאה המקסימלית שניתן בזמן הקצר ביותר האפשרי.

תפקידי עורך הדין

מועד התיישנות התביעה – אחד מתפקידי עורך הדין הוא להיות עם האצבע על הדופק. חלק מהמבוטחים אינם יודעים על חוק ההתישנות ואינם ממהרים בהגשת התביעה. מה שיכול כמובן לפגוע בסיכוי לקבל פיצוי. תפקידיו בין היתר של עורך הדין לגרום לכך שהתביעה תוגש במועד.

אם יימצא כי הנך זכאי להגיש תביעה והגעת למשרדו של עורך הדין בסמוך לתאונת עבודה או להתפרצות מחלה הפוגעת ביכולתך לעבוד, עורך דין ביטוח לאומי ינחה אותך כראוי בנוגע לכל הפעולות הראשוניות שכדאי לבצע, על מנת לשפר את הסיכויים שדרישותיך יענו. כגון הפניה לקבלת טיפול רפואי כדי שיהיה רישום לגבי התאונה ופנייה לקבלת טיפול רפואי מתאים על מנת לקבל את האישורים המעידים על מגבלותיו, וזאת ביחס לאחוזי הנכות שיקבעו לך בוועדה הרפואית.

עורך דין ביטוח לאומי
עורך דין ביטוח לאומי

בירוקרטיית הגשת התביעה נגד ביטוח לאומי אינה פשוטה ולעיתים אף בלתי אפשרית. יש צורך במילוי טפסים שלעיתים מתגלים כבלתי ברורים אשר לא תמיד פשוטים למילוי. מה שיכול לגרום לטעויות במילוי הטופס ומגדיל את הסיכוי לכישלון התביעה.

המלצתנו היא לתת את מילוי הטפסים לאדם בעל ידע וניסיון במילוי טפסי הביטוח הלאומי, שידאג למלא את הטפסים בקפדנות ובמקצועיות. פנייה אל עורך דין ביטוח לאומי מפחיתה באופן ניכר את הסיכוי לטעות במילוי הטפסים או דחיית התביעה ובמקביל משפרת מאוד את סיכוי הצלחת התביעה.

הליך מימוש הזכויות רפואיות בביטוח הלאומי הוא הליך המורכב ממספר שלבים

שלב הערכת הנזק ע"י זימון לוועדה רפואית על ידי רופאים המומחים בתחום.

יש להמציא לוועדה את כל המסמכים הקשורים בתביעה כולל המסמכים הרפואיים המעידים על מצבו הרפואי ובליווי גורם מקצועי בייצוג בועדות. עורך דין ביטוח לאומי יוודא שאכן יושבים בוועדה רופאים אשר כישוריהם המקצועיים מתאימים, ושאכן מלוא הבדיקות נעשות וטענותיך כולן, הועלו ונרשמו בפרוטוקול הוועדה.

במידה ויהיה צורך להגיש ערר, עורך דין ביטוח לאומי יגיש אותו בשמך לוועדה רפואית לערערים וידאג לצרף אליה חוות דעת רפואית של מומחה.

עורך דין ביטוח לאומי ממלא תפקיד חשוב במימוש זכויותיכם בפני מוסד הביטוח הלאומי ומומלץ בכל מקרה ובמקרה לפנות לקבלת ייעוץ משפטי אצל עורך דין ביטוח לאומי לשם בירור זכויותיכם, הכוונה וייעוץ.

על אף שאנו עושים מאמץ לפרסם תוכן עדכני ומדויק יובהר כי האמור לעיל אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. בנוסף, יש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו עשוי להתעדכן ולהשתנות. העושה שימוש באמור, עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
Array

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם

דילוג לתוכן