צלצלו עכשיו: 03-915-8400

חיפוש
רשלנות רפואית לוגו
לוגו עם הטקסט: "חותם אמינות"

עו"ד רשלנות רפואית בת"א

להאזנה:

מחפשים עו"ד רשלנות רפואית בתל אביב? הגעתם למקום הנכון!

עו"ד רשלנות רפואית בת"א יודע שהתובע יגיע אליו בסערת רגשות ובחששות גדולים. הוא סובל בגלל המצב שאליו נקלע באשמת מי שאמור היה לחלץ אותו ממשבר רפואי וגרם לו נזק וחושש מסיכוייו לנצח ממסד רפואי.

 

זה יכול להשתרע מנזק רפואי קל שגורם בעיקר אי נוחות , פגיעה באיכות חיים ועגמת נפש, דרך מקרים קשים ובלתי הפיכים שהרסו חיים, ועד גרימת מוות. לתביעות רשלנות רפואית יש מקום כאשר ברור שנעשתה פעולה בלתי סבירה, וברור מהי התוצאה של התנהלות רשלנית כזאת מצד מי שאמון על שמירת חיינו וטיפול בהם.

 

אומדן נזקים בתביעת רשלנות רפואית

הצוות הרפואי אמור לטפל בנו עד החלמתנו ולעשות כל שביכולתו כדי למנוע נזקים כאלה. הקריטריונים לרשלנות רפואית ברורים והם מפורטים בחוק, וכך אפשר לבסס תביעות בתחום זה בעזרת מסמכים ועדויות שנאספות על ידי עורך דין רשלנות רפואית ובעזרת התובעים.

עו'ד רשלנות רפואית בת'א
עו"ד רשלנות רפואית בת"א

קשה לאמוד נזק של עגמת נפש ואובדן אמון ברופאים ובאחיות, אולם אפשר להעריך מה מגיע לכם בגלל הפגיעה הקשה בבריאות וביכולת השתכרות שלכם בשל הרשלנות הרפואית. לכן, הסכומים הגבוהים שנפסקים לכם משקללים את סך הכספים שיכולתם להרוויח יחד עם ההוצאות שנגרמות לכם בגלל המצב הרפואי הקשה שלא הייתם אמורים להגיע אליו.

למה להגיש תביעה על רשלנות רפואית?

בדרך כלל, קשה לשכנע גם מי שנפגע בגלל רשלנות רפואית להגיש תביעה כזאת בגלל המאמץ הנפשי בעיקר. עגמת הנפש והצער כל כך גדולים לפעמים שאנשים מתקשים לעמוד בתהליך המשפטי וממשיכים לחיות עם ההשלכות של הפגיעה.

זוהי סיבה נוספת שבגללה מומלץ לעשות את המאמץ ולו רק כדי לסגור מעגל ולהשיג הכרה בעוול שנגרם לכם ולקבל פיצוי מלא על הסבל והפגיעה הקשה באיכות החיים וברמתם שנגרמו רק בשל כך. עורך דין רשלנות רפואית ייעץ לכם בדיוק מה אפשר להשיג במקרה שלכם וכיצד, וילווה אתכם לאורך כל הדרך בהנחיותיו ובייצוגכם בבית המשפט ומול הגורמים המוסמכים.

 

כיצד ממשיכים מפה?

אז אם אתם מחפשים עו"ד רשלנות רפואית בת"א, פגישת ייעוץ אצל עורך דין מנוסה בתביעות רשלנות רפואית תבהיר לכם היכן אתם עומדים ומהם סיכוייכם לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לכם. כמו כן, תקבלו הנחיות ויוגשו הבקשות המתאימות לאיסוף מסמכים ותיעוד מלא לא רק של ההליכים הרפואיים שנעשו לכם אלא גם הטיפולים וההוצאות שנגרמו לכם בעקבות האירוע או ההכנסות שנמנעו מכם בשל כך.

במצב כזה ברור מדוע צריך להתנהל בליווי עורך דין מומחה כדי לעשות זאת נכון.

עו"ד דוד פייל בפייסבוק | ביוטיוב | באינסטגרם | מייל: moked@df-law.co.il

צריכים ייעוץ מקצועי ? אנחנו כאן בשבילכם